WYPADEK DROGOWY W NASZEJ GMINIE

WYPADEK DROGOWY W NASZEJ GMINIE

W dniu 12 lipca 2020 ok. 18.45 funkcjonariusze Straży Gminnej Gminy Stare Babice najechali na wypadek drogowy.

W miejscowości Zielonki Wieś przy ul. Warszawskiej 470 doszło do zderzenia samochodu Opel Vectra koloru srebrnego kierowanego przez obywatela Ukrainy Volodymiyra P. lat 32 (przebywającego na terenie Starych Babic) ze skuterem Yamaha kierowanym przez mieszkańca gminy Leszno Artura P. Na miejscu strażnicy ustalili w rozmowie ze świadkami zdarzenia, że kierujący Oplem jest nietrzeźwy i oddalił się z miejsca zdarzenia w kierunku miejscowości Koczargi Nowe. W wyniku podjętych czynności strażnicy w miejscowości Zielonki Wieś na wysokości ul. Warszawskiej 490 zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi  podanemu przez świadków. Mężczyzna został ujęty i przekazany funkcjonariuszom policji. Kierujący skuterem z obrażeniami ręki został przewieziony do szpitala. Badanie stanu trzeźwości kierującego samochodem Opel Vectra wykazało wynik 1,3 mg/l  alkoholu w wydychanym powietrzu.